W Centrum Janki przeszkolą z nowoczesnej komunikacji


W Centrum Janki przeszkolą z nowoczesnej komunikacji
2024-04-15
Już 17 kwietnia w Centrum Handlowym Janki będzie można dowiedzieć się, jak zostać królem medialnej dżungli.

Warsztaty z nowoczesnej komunikacji i social mediów odbędą się w Przestrzeni dla Biznesu. Eksperci kompleksowo wyjaśnią, jak tworzyć angażujące treści w Internecie.

Przeczytaj również:

 

W najbliższą środę, czyli 17 kwietnia, w Przestrzeni dla Biznesu w Centrum Janki odbędą się kolejne bezpłatne warsztaty. Zajęcia rozpoczną się o godzinie  10:30 i potrwają do 15:00. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie działać w nowoczesnych mediach i tworzyć angażujące czytelników treści. Szkolenie poprowadzą praktycy biznesu, marketingu i kreatywnego tworzenia - Paweł Zawadzki i Rafał Kątny. Warsztaty są bezpłatne, obowiązują jednak zapisy pod adresem chjanki@kartapodarunkowa.info.pl.

 

Warsztaty w Centrum Janki adresowane są do wszystkich tych, którzy pragną wyróżnić się w sieci. Doskonale odnajdą się tu nie tylko internetowi twórcy, tacy jak blogerzy czy instagramerzy, ale również właściciele biznesów działających online. Uczestnicy szkolenia posiądą tu cenną wiedzę z zakresu nowoczesnej komunikacji, social mediów i nowych formatów medialnych. Twórcy zajęć przygotowali nie tylko sporą dawkę informacji, ale również ćwiczenia praktyczne z elementami zabawy i rywalizacji.

 

Prowadzący warsztaty w Centrum Janki omówią obecne trendy, podając przykłady nowoczesnej komunikacji oraz najbardziej angażujących formatów. Przeanalizują również wpływ obecnych mediów społecznościowych na zachowania konsumentów, odbiorców oraz klientów. Autorzy szkolenia wyjaśnią też, dlaczego w sieci warto być autentycznym oraz jak tworzyć ciekawy storytelling i wciągającą narrację w każdej branży. Pokażą również, jak zaadaptować zdobytą już wiedzę na potrzeby własnych kanałów medialnych.

 

Warsztaty z nowoczesnej komunikacji w Centrum Janki to doskonała okazja, by bezpłatnie zdobyć cenną wiedzę. Zdecydowanie warto się na nie wybrać i poznać tajniki skutecznego działania w Internecie.Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl