TransferGo uruchamia przelewy do Rosji


2017-12-19
TransferGo, lider wśród firm oferujących międzynarodowe przelewy online, wkracza na kolejny rynek, rozszerzając działalność o przelewy z całej UE do Rosji.

Dzięki wprowadzeniu usługi, firmy i osoby prywatne będą mogły realizować przelewy pieniężne do Rosji nawet w ciągu 30 minut, przy zachowaniu najniższej ceny na rynku.

Przeczytaj również:

Rosyjska diaspora w Niemczech liczy aż 3,5 miliona ludzi i jest największą rosyjską społecznością wśród krajów Unii Europejskiej. W samym Berlinie zamieszkuje między 200 a 300 tys. Rosjan. Wzrasta nie tylko ich liczba pracujących w Niemczech, ale także aktywność rosyjskich przedsiębiorców. W Polsce liczba Rosjan wynosi obecnie kilkadziesiąt tysięcy i znacznie wzrasta. Większość z nich jest silnie związana ze swoją ojczyzną i m.in. regularnie przesyła pieniądze na konta w bankach w Rosji. Szukają nowoczesnych, szybkich i cenowo atrakcyjnych rozwiązań.

„Wraz z Rosją wkraczamy na nowy, ekscytujący rynek o dużym potencjale rozwoju i sukcesu. Decyzja jest odpowiedzią na rosnącą liczbę transakcji finansowych pomiędzy Niemcami a Rosją, jak również Polską i Rosją. Naszym celem jest przede wszystkim oferowanie klientom atrakcyjnej oferty, nawet do 90% tańszej niż w bankach i u innych dostawców.” – mówi CEO TransferGo Daumantas Dvilinskas. Cena za przelew z Niemiec do Rosji wynosi 0,99 EUR, a z kodem FAIR pierwszy transfer jest za darmo. Kluczowe jest dla nas zaufanie i lojalność klientów. „Do tej pory  z TransferGo korzysta ponad 350 tys. klientów. Cena i bezpieczeństwo idą w parze z szybkością transakcji. Przelew do odbiorcy może zostać dostarczony nawet w ciągu 30 minut” – dodaje.

TransferGo oferuje tanie bezpieczne i proste w obsłudze rozwiązanie. Platforma umożliwia także zachowanie niezmiennego kursu walut, co pozwala na dostarczenie do odbiorcy dokładnie takiej kwoty, jaką zaplanowaliśmy. Dla porównania wysokość opłat w bankach uzależniona jest zarówno od kwoty, jak i waluty w której jest przelewania oraz jej aktualnego kursu. Oznacza to, że kalkulacja kwoty, jaka zostanie dostarczona na konto odbiorcy nie jest możliwa.

Rosja jest 47 krajem w portfolio TransferGo. Firma pozwala na wykonywanie przelewów do krajów w całej Europie, jak i poza nią - w ostatnim kwartale poza Rosją, TranferGo uruchomiła przelewy do Chin i Indii. Nadesłał:

FinTechnews

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl