Światłowód Geckonet zawitał do Warlubia, a wraz z nim Internet 600 Mbit/s


Światłowód Geckonet zawitał do Warlubia, a wraz z nim Internet 600 Mbit/s
2021-03-18
Warlubie, niewielka miejscowość z powiatu świeckiego w woj. Kujawsko-pomorskim, będąca siedzibą Gminy Warlubie, doczeka się sieci szerokopasmowej z prawdziwego zdarzenia. Sieć światłowodową na obszarze całej miejscowości wybuduje firma telekomunikacyjna Geckonet sp. z o.o..

Firma Geckonet poinformowała o rozpoczęciu budowy sieci światłowodowej w Warlubiu w dniu 22 lutego 2021 roku, na swoim profilu na Facebooku. W dniu 15 marca tego roku, na profilu firmy na Facebooku ponownie pojawiła się informacja o pracach światłowodowych na terenie Warlubia.

Przeczytaj również:

Filmik, którym Geckonet zachęca ludzi do kontaktu w sprawie przyłącza światłowodowego, przybliża podstawowe usługi multimedialne jakie będą dostępne w Warlubiu na łączach FTTH. Geckonet zaoferuje mieszkańcom Internet światłowodowy o prędkości 600 Mbit/s, telewizję cyfrową ze 143 kanałami, oraz telefon VoIP z nielimitowanymi rozmowami w Polsce i do krajów UE.

Warto wspomnieć, że pakiet Internetu o prędkości pobierania 600 Mbit/s od Geckonet wyróżnia się dużą prędkością wysyłania plików do Internetu, wynoszącą aż 60 Mbit/s. Dzięki temu możliwe jest prowadzenie transmisji online w rozdzielczości 4k. Zadowolone będą zwłaszcza osoby zajmujące się streamingiem na takich portalach jak YouTube czy Twitch.

Ceny Internetu w Geckonet startują od 49zł. Natomiast najtańszy pakiet Internetu z telewizją to koszt 74,90zł miesięcznie. Internet 600 Mbit/s dostępny jest w promocyjnej cenie 20zł za pierwszy miesiąc, oraz 89zł w kolejnych miesiącach.Nadesłał:

Sasage

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl