Nowe mobilne routery od ZTE


Nowe mobilne routery od ZTE
2024-06-28
Internet towarzyszy nam już wszędzie. Korzystamy z niego nie tylko w pracy i w szkole, ale też w czasie wolnym do różnego rodzaju rozrywek. Aby móc korzystać z bezpiecznego połączenia po za domem i biurem, przydatny będzie mobilny router, np. jeden z nowości od ZTE.

Mały na zewnątrz, potężny w środku – ZTE U10

Przeczytaj również:

Przy poszukiwaniach solidnego, przystępnego cenowo routera, warto zainteresować się ZTE U10. Model ten ma atrakcyjny, nowoczesny design oraz kompaktowe wymiary 108 x 59,8 x 18,9 mm, dzięki czemu bez trudu można go schować do kieszeni. ZTE U10 to router LTE kat.4 z obsługą jednokanałowego Wi-Fi 6 2,4 GHz, co przekłada się na szybsze i bardziej stabilne połączenie bezprzewodowe z urządzeniami klienckimi. Router umożliwia bezprzewodowe udostępnianie Internetu dla 32 urządzeń jednocześnie, co sprawia, że świetnie sprawdzi się nie tylko na wyjazdach w dużym gronie znajomych, ale też w domach i małych biurach. Dzięki baterii o pojemności 2000 mAh, urządzenie oferuje długi czas działania.

Router ZTE U10 pojawi się w sprzedaży na początku lipca, a jego rekomendowana cena to 179 zł.

Prawdziwa potęga 5G w kompaktowym wydaniu – ZTE F50 5G

ZTE F50 5G to najbardziej przystępny cenowo mobilny router 5G. Jest również niesamowicie lekki (tylko 50 g!) i ma wymiary 78,7 x 62,8 x 10,3 mm, dzięki czemu zmieści się dosłownie wszędzie. Model ten obsługuje technologie 5G NSA i SA, umożliwiając pobieranie danych z prędkością do 1,83 Gb/s oraz wysyłanie z prędkością 155 Mb/s (LTE kat. 12/13). Co więcej, ZTE F50 wyposażony jest w dwuzakresowe Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz, co zapewnia użytkownikom stabilne i szybkie połączenia bezprzewodowe. Wbudowana pamięć o pojemności 23 GB może być rozszerzona do 2TB za pomocą kart Micro USB, co zapewnia użytkownikom dużą elastyczność. ZTE F50 pozwala na jednoczesne podłączenie do 10 urządzeń, dlatego świetnie się sprawdzi jako router dla niedużej rodziny. Urządzenie nie posiada własnej baterii, dlatego wymaga ładowarki lub powerbanka, który zapewnia przynajmniej 10W mocy.

ZTE F50 5G pojawi się na sklepowych półkach już na początku lipca. Cena, jaką ZTE rekomenduje kanałom sprzedaży, wynosi 699 zł.

Bardziej mobilnie już się nie da – ZTE U50 5G

Na polskim rynku już od jakiegoś czasu z powodzeniem funkcjonuje ZTE U50 5G. To zaawansowany router 5G z LTE kat. 20 i obsługą Wi-Fi 6. Urządzenie to pozwala na bezprzewodowe połączenie do 32 urządzeń jednocześnie i jest wyposażone w złącza TS-9, umożliwiające podłączenie anten zewnętrznych do 5G. ZTE U50 5G zapewnia bardzo długi czas działania dzięki baterii o pojemności 4500 mAh. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom (118 x 72 x 18 mm), również świetnie się sprawdzi w podróży – zmieści się zarówno do kieszeni, jak i do damskiej torebki lub podręcznej saszetki.

Obecnie router ZTE U50 5G jest dostępny w Play. Na początku lipca jego dostępność zostanie rozszerzona o kanały wolnej sprzedaży, a pod koniec tego miesiąca router pojawi się w ofercie kolejnego operatora. Rekomendowana cena ZTE U50 5G to 999 zł.Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl