Newline – najnowsze rozwiązania do wideokonferencji


Newline – najnowsze rozwiązania do wideokonferencji
2021-03-23
Wideokonferencje stały się już codziennością. Kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o jakość tych spotkań, mają kamery i mikrofony. Newline Interactive - światowy lider w dziedzinie rozwiązań interaktywnych - wprowadza na rynek urządzenia Newline MEET CAM SET oraz Newline HUDDLE CAM.

Newline MEET CAM SET to zestaw składający się z dwóch urządzeń - kamery 4K oraz bezprzewodowego zestawu głośnomówiącego z 6 mikrofonami kierunkowymi. Szerokokątna (120°) kamera 4K daje swobodę w zakresie zajmowania miejsc, a automatyczne kadrowanie z wykrywaniem twarzy podnosi jakość cyfrowego spotkania. Użytkownik może zmniejszyć kąt widzenia do 90° albo 60° w zależności od potrzeb. Wyposażony w litowo-jonową baterię o pojemności 2450 mAh zestaw głośnomówiący, można umieścić w dowolnym miejscu, np. na stole konferencyjnym pomiędzy uczestnikami spotkania. Istotny jest też dźwięk. Dzięki mikrofonom MEMS z redukcją szumów i usuwaniem echa możemy komfortowo prowadzić wideokonferencję. Odległość odbioru dźwięku to 2 metry, dlatego rozwiązanie polecane jest do małych pomieszczeń i średnich sal.

Przeczytaj również:

Newline HUDDLE CAM to urządzenie typu plug-and-play z kamerą 4K oraz zestawem 4 mikrofonów kierunkowych MEMS, które współpracuje ze wszystkimi programami do wideokonferencji i posiada certyfikację Zoom. Zyskujemy doskonałą ostrość i jakość obrazu z szerokim kątem widzenia (120°)  oraz automatycznym kadrowaniem i wykrywaniem twarzy. Mikrofony MEMS z redukcją szumów i echa gwarantują bardzo dobrą jakość dźwięku z każdego miejsca w sali. Podłączenie Newline HUDDLE CAM do monitora interaktywnego takiego jak np. Newline NAOS IP czy do modeli z serii Newline NT czyni z tych urządzeń kompletne narzędzia do wideokonferencji.  

Do obu produktów dostępne jest oprogramowanie konfigurujące, dzięki któremu można: włączać/wyłączać, funkcję auto-framing, a w zależności od modelu zmieniać kąt widzenia kamery.

Monitory interaktywne Newline znane są na polskim rynku nie tylko ze swojej niezawodności i znakomitej jakości obrazu, ale przede wszystkim z bardzo łatwej, intuicyjnej obsługi. Wynika ona z faktu, że można z nich korzystać jak ze zwykłej tablicy – pisać i wymazywać dłonią bez karkołomnego poszukiwania przycisków. Można powiększać i pomniejszać wyświetlane elementy w zależności od potrzeb, a także je przesuwać wykonując gesty dokładnie takie jak przy obsłudze smartfona.

Oczywiście możliwości monitora interaktywnego podłączonego do internetu są ogromne. Granice jego wykorzystywania wyznacza tylko kreatywność użytkownika i jego potrzeby. Nie ulega jednak wątpliwości, że wśród tych potrzeb coraz częściej pojawia się korzystanie z cyfrowych spotkań. Niektóre modele nie są fabrycznie wyposażone w kamerę, ale można to uzupełnić dzięki najnowszej ofercie producenta.

Urządzenia dostępne są w sugerowanych cenach: 

  •  Newline MEET CAM SET - 2 799 zł brutto (z 23% VAT) Biższe informacje: https://newline-interactive.com/products/meet-cam-set/
  • Newline HUDDLE CAM -  1 960 zł brutto (z 23%VAT) Bliższe informacje: https://newline-interactive.com/products/huddle-cam/


Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl