Java i JavaScript w jednym ogródku


2018-05-30
Drzwi otwarte i specjalistyczny wykład - frameworki DevonFu, architektura hybrydowa.

Dwa najpopularniejsze języki programowania spotkały się w Business Garden. Właśnie tam, w Poznaniu na ul. Kolorowej 6, Capgemini Software Solutions Center otworzyło swoje drzwi i zaprosiło do środka wszystkich programistów, którzy szukają nowych, ciekawych wyzwań i chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Do Business Garden można przyjść i zasięgnąć języka – nie tylko programowania.  Bo oprócz konsultacji i rozmów z najlepszymi ekspertami Java i JavaScript z Capgemini, na odwiedzających firmę czekały jeszcze inne niespodzianki. W Dniu Otwartym można poznać firmę od środka, zapoznać się z pracownikami, zapytać o atmosferę czy sposób pracy i bliżej poznać świat IT. To doskonała okazja dla tych, którzy są właśnie na etapie poszukiwania nowego, ciekawego zawodowego wyzwania – Capgemini bowiem wciąż poszukuje programistów Java i Javascript do swojego poznańskiego biura, a tym razem zdradzi nawet tajemnice procesu rekrutacyjnego.

Atrakcją dla chcących poszerzyć swoją wiedzę specjalistów był specjalistyczny wykład Szymona Kuca na temat efektywnych rozwiązań opartych na framework DevonFw - od wymagań do architektury hybrydowej.  - Wykład pokazał, jak efektywnie przejść od wymagań biznesowych do modularnej aplikacji w Javie, umożliwiającej m.in. integrację z zewnętrznymi systemami typu SAP. Bazą będą doświadczenia z jednego z projektów w poznańskim oddziale Capgemini – zapraszał Szymon Kuc, Starszy Programista JAVA z Capgemini Software Solutions Center. 

Capgemini, światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej, istnieje w  stolicy Wielkopolski od 2016 roku, a na świecie - już 50 lat. Capgemini   wciąż rośnie w siłę, nieprzerwanie wspierając się ideą, która była inspiracją do założenia firmy – „technologia jest niczym, jeśli nie stoją za nią ludzie”. To przedsiębiorstwo, choć duże i dynamicznie rozwijające się, nadal ma świadomość faktu, że sukces zawdzięcza przede wszystkim ludziom, którzy swoją pracą i wyobraźnią wsparli ten projekt. Dlatego w Dzień Otwarty to właśnie oni – najlepsi eksperci firmy – podzielili się swoją wiedzą i umiejętnościami, poświęcili czas na rozmowę i opowiedzieli o pracy w firmie.

www.capgeminisoftware.pl. People matter, results count.

  Nadesłał:

e.gomolka

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl