Grupa Mobilni współpracuje z Poznań City Center


2015-03-18
Poznań City Center - największe centrum handlowe w regionie, posiadające bezpośrednie połączenie z dworcem kolejowym i autobusowym - jest kolejnym obiektem komercyjnym, który docenia potencjał social media marketingu.

Tym razem postanowiono wykorzystać Instagram, zapraszając do współpracy Michała Koralewskiego, poznańskiego fotografa mobilnego, członka Grupy Mobilni.

Profil Poznań City Center na Instagramie to kanał, który znacznie różni się charakterem od strony internetowej, profilu na Facebooku, Twittera czy Google +. Zdjęcia tam umieszczane mają na celu ukazanie Centrum, wydarzeń, a także Poznania w całkiem innej perspektywie - tłumaczy Norbert Fijałkowski, Dyrektor Poznań City Center.

Przeczytaj również:

Dzięki wyjątkowym ujęciom, czasem zakulisowym, możemy doskonale oddać dynamikę Centrum, a także miasta w którym się znajduje. Bardzo nam zależy na tym, aby wpisać się w charakter Instagramu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z lokalnym profesjonalistą, dzięki czemu możemy prezentować poznański punkt widzenia na nasze Centrum- dodaje.

Zdjęcia wykonane przez Michała Koralewskiego za pomocą smartfona można obejrzeć na instagramowym koncie Poznań City Center:
http://iconosquare.com/viewer.php#/tag/pcc_mk/

 Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl