Detalion Games wyda Plastic Rebellion na Nintendo Switch


Detalion Games wyda Plastic Rebellion na Nintendo Switch
2021-02-02
Detalion Games, notowany na NewConnect producent gier z Grupy PlayWay, jeszcze w I półroczu 2021 r. wyda grę Plastic Rebellion na konsoli Nintendo Switch. Wykonawcą prac deweloperskich w tym zakresie jest studio DEV4PLAY.

Plastic Rebellion to gra z gatunku tower defense z elementami FPS. Gracz jest posiadaczem drukarki 3D, którą atakuje wirus. W wyniku tego zdarzenia zaczyna ona drukować armię złowrogich żołnierzyków, z którymi musi sobie poradzić gracz. Tytuł wyróżnia się komiksową konwencją graficzną.

Przeczytaj również:

- Gra Plastic Rebellion to pierwszy zrealizowany przez Detalion Games projekt, w tamtym roku wydany w wersji na Steam. Zdecydowaliśmy się na przejście na inne platformy w celu zwiększenia monetyzacji tytułu – komentuje Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

Równolegle trwają ostatnie prace nad flagowym projektem Detalion Games - Nemezis: Mysterious Journey III. To gra przygodowo-logiczna mająca miejsce w unikalnym, futurystycznym świecie. Gracze wcielą się w dwójkę turystów zwiedzających piękną, egzotyczną i tajemniczą planetę Regilus. Idylliczna przygoda nie będzie jednak trwała długo, na jaw wyjdą mroczne elementy planety, z którymi przyjdzie im się zmierzyć. Nad projektem czuwa Roland Pantoła, weteran branży gier oraz współzałożyciel studia Detalion odpowiadającego za takie gry, jak Schizm czy Reah, jedne z pierwszych sukcesów polskiego gamedevu o globalnym zasięgu.Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl