NAJSTARSZY INTERNETOWY PROGRAM WNĘTRZARSKI MA PONAD 6,3 MLN WYŚWIETLEŃ


NAJSTARSZY INTERNETOWY PROGRAM WNĘTRZARSKI MA PONAD 6,3 MLN WYŚWIETLEŃ
2017-09-12
Już od 2009 roku emitowane są „Szybkie metamorfozy”, pierwszy polski cykliczny program wnętrzarski emitowany w internecie. W roku 2017 przybyło najwięcej nowych fanów w historii programu. Program przekroczył już 6 mln wyświetleń, a na kanale przybywa parterów. Jednym z nich jest hotel Bacówka Radawa&SPA****.

Do programu „Szybkie Metamorfozy” zgłaszają się osoby, które chciałyby zmienić styl swojego mieszkania lub domu. Zanim ekipa przystąpi do pracy, w pierwszej kolejności poznaje upodobania lokatora, przeprowadzając z nim krótki wywiad, by dowiedzieć się jakie są jego oczekiwaniach wobec nowego wnętrza, sugestie oraz marzenia. Następnie powstaje projekt i w końcu zespół, na którego czele stoi prowadząca program Magda Borowiak-Wróblewska (była prowadząca programu „Dekoratornia”), może przystąpić do metamorfozy.

Przeczytaj również:

- Sama jestem miłośniczką zmian i metamorfoz mieszkań. Nie ma nic przyjemniejszego niż możliwość, choćby nawet małym nakładem sił i kosztów, odnowić choć jedno pomieszczenie w swoim domu. Przecież to właśnie w nim czujemy się najbezpieczniej, a jego wnętrze powinno nas relaksować  - mówi Joanna Preisner, dekoratorka wnętrz i właścicielka hotelu Bacówka Radawa&Spa****.Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl